اپلیکیشن خرید ضایعات به منظور جمع آوری ضایعات به صورت آنلاین سعی دارد تا بستری مطمن برای خرید ضایعات افراد حتی در محل زندگی و صنعتی ایجاد نماید.که در این صورت افرادی که قصد فروش وخرید ضایعات خود را دارند با ثبت نام در این اپلیکیشن خرید ضایعات میتوانند ضایعات خود را خریداری نموده یا بفروش برسانند.


ضایعات مواد بازیافت پذیر هستند که رها شده اند.صنایع ساختمانی و اتومبیل‌ها و موادی که دور ریخته شده اند همگی ضایعات هستند که ارزش پولی قابل توجهی دارند. خرید ضایعات منزل به منزله بازیافت و استفاده مجدد آنها در صنایع می‌باشد. این مواد بازیافتنی یا به صورت آهنی هستند یا فلزی که در تمامی وسایل هایی که ما در خانه‌های خود از آن استفاده می‌کنیم وجود دارند و زمانی که به اصطلاح ضایعاتی شده باشند به فروش می‌رسند یا دور انداخته می‌شوند مثلا قوطی‌های کنسرو که فلزی هستند بعد از مصرف تعداد زیادی از آنها میتوان در اختیار کسانی که خریدار ضایعات منزل هستند قرارداد.


از طریق دستگاه پرس میتوان ضایعات آهن را ابعاد یکنواخت تبدیل نمود و سپس پرس ضایعات را بدون برده برداری انجام داد که این عملیات را پرسکاری می‌گویند. و ابزاری که در عملیات پرس مورد استفاده قرار می‌گیرد قالب گفته می‌شود که از دو قسمت توپر(سمبه)و توخالی(ماتریس) تشکیل می‌شود و با توجه به کاری که انجام می‌شودبه دو دسته‌ی قالب برش و قالب فرم تقسیم می‌شود.


هر کیلو از مواد قابل بازیافتی که رها شده اند را ضایعات می‌گویند.در صنعت‌های مختلفی مواد دور ریز و ضایعاتی وجود دارد مانند صنایع اتومبیل،صنایع ساختمانی و همه این صنایع بخش هایی را دارند که قابل بازیافت می‌باشند.اول ضایعاتی با تجربه چندساله در زمینه خرید ضایعات آهن و همچنین خرید ضایعات کاغد و کارتن، به صورت جزئی و کلی در استان تهران فعالیت میکند‌. ما ضایعات فلزی و ضایعات کاغذی شما را به بالاترین قیمت بازار و تسویه نقدی خریدار است. خریدار ضایعات آهن به صورت تماس تلفنی با ما انجام می‌پذیرد و پرسنل ما در ... ادامه مطالب

تماس با ما

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را درج کنید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. |

ساخت سایت با نوین سایت ساز

. خریدار ضایعات