تولیدات و ضایعات چدنی و فولادی غیر قابل مصرف را آهن قراضه می‌گویند که یکی از مهمترین منابع فلزی جهت کوره قوس الکتریکی می‌باشد به عبارت دیگر موادی که بازیافت پذیر باشند ضایعات گفته می‌شود که ارزش پولی دارند و دوباره یه چرخه تولید باز گردانده می‌شوند.


هر روز انواع مختلفی و همچنین مقادیر زیادی فلز در فرآیندهای صنعتی استفاده می‌شود. از آنجا که دوره انقلاب صنعتی اتفاق افتاده است ، به دلیل تولید انبوه کالاها و در نتیجه قیمت پایین واحد ، سطح مصرف ما سر به فلک می‌کشد.


بازیافت فلزات مزایای فراوانی دارد که در این مقاله به مراحل و روش بازیافت فلزات و ضایعات فلزی می‌پردازیم.رویکرد گام به گام بازیافت فلزات شامل موارد زیر می‌شود.


تولیداتی که معیوب و غیرقابل مصرف هستند مانند ضایعات چدنی و فولادی، و مواد دور ریخته شده در صنعت ساختمانی و خودروسازی که قابلیت بازیافت دارندضایعات آهن آلات گویند که از مهم‌ترین منبع فلزی برای کوره قوس الکتریکی قراضه‌ها است.ااول ضایعاتی با تجربه چندساله در زمینه خرید ضایعات آهن و همچنین خرید ضایعات کاغد و کارتن، به صورت جزئی و کلی در استان تهران فعالیت میکند‌. ما ضایعات فلزی و ضایعات کاغذی شما را به بالاترین قیمت بازار و تسویه نقدی خریدار است. خریدار ضایعات آهن به صورت تماس تلفنی با ما انجام می‌پذیرد و پرسنل ما در ... ادامه مطالب

تماس با ما

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را درج کنید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. |

ساخت سایت با نوین سایت ساز

. خریدار ضایعات