آموزش خرید و فروش ضایعات

آموزش خرید و فروش ضایعات

فرایند جمع آوری و خرید ضایعات به این صورت است که جمع کننده‌های اولیه به یک کامیون وانت یا یک تریلر ابزار نیاز داریم، و همچنین تسمه‌ها یا توری‌های باری را برای تأمین امنیت بار به آن وصل می‌کنیم.

استفاده از سطل‌ها یا ظروف جداگانه برای انواع مختلف فلزات می‌تواند به حداقل رساندن مواد اضافی بیانجامد. رمپ‌ها یا بالابرها نیز می‌توانند به از بین بردن برخی از تلاش‌های بدنی مورد نیاز برای جمع آوری فلزی همچون قطعات عظیم ضایعات آهنی کمک کنند.

اطمینان حاصل می کنیم که از تجهیزات محافظ شخصی لازم برخوردار بوده و نحوه استفاده از آن و همچنین نحوه کار با ایمن ابزارها را درک کرده‌ایم.

عینک ایمنی، دستکش، کفش ایمنی، جلیقه بازتابی و کیت کمک‌های اولیه عناصر اصلی جمع آوری ایمن هستند. محافظت شنوایی و ماسک جوشکاری نیز ممکن است لازم باشد. نسبت به حرکت ترافیک و تجهیزات، هوشیار باشید. همچنین به مواد بالقوه مضر که ممکن است در بین یا روی ضایعات آهنی و دیگر انواع قراضه موجود باشند مانند بنزین در وسایل نقلیه قدیمی‌، مبرد در واحد تهویه مطبوع قدیمی یا مواد سمی موجود در ظروف.

برای جمع آوری ضایعات از جمله آهنربا، که به شناسایی ضایعات آهنی کمک می‌کند. تجهیزات اضافی در این باره می‌تواند شامل چکش‌های مختلف، پیچ گوشتی، برش سیم، چاقوی جیب، مته، انبردست و میله‌های کج باشد.

اگر مشاغلی را پیدا کنیم که مرتباً ضایعات تولید می‌کنند، ممکن است مسیری بین خود و آن‌ها ایجاد کنیم که شامل وانت دوره‌ای باشد. ممکن است ارزش این را داشته باشد که بخواهیم سطل آشغالی را در یک محل کار تجاری قرار دهید تا ضایعات مد نظر شما جمع و تفکیک شود. روش‌های دیگر شامل تبلیغات محلی برای وانت ضایعات یا شرکت در فروش گاراژ، به عنوان مثال، برای جستجوی لامپ‌های برنجی قدیمی یا سایر موارد فلزی است.با پیشرفت تکنولوژی صنعت ضایعات نیر راه خود را به دنیای وب باز کرده است و اول ضایعات نیز از این حوزه برای تبلیغات بهره می‌برد.

فرم ارسال نظراول ضایعاتی با تجربه چندساله در زمینه خرید ضایعات آهن و همچنین خرید ضایعات کاغد و کارتن، به صورت جزئی و کلی در استان تهران فعالیت میکند‌. ما ضایعات فلزی و ضایعات کاغذی شما را به بالاترین قیمت بازار و تسویه نقدی خریدار است. خریدار ضایعات آهن به صورت تماس تلفنی با ما انجام می‌پذیرد و پرسنل ما در ... ادامه مطالب

تماس با ما

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را درج کنید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. |

ساخت سایت با نوین سایت ساز

. خریدار ضایعات