ضایعات مس و بازیافت ضایعات مس


بیشتر ضایعات مس توسط تاجران ضایعات بازیافت می‌شود که مرتب می‌کنند و جمع می‌کنند تا به اندازه کافی برای تهیه مقادیر جمع شود. برای ارسال به یک کارخانه ذوب یا پالایشگاه، آنها فلز را از منابع مختلفی مانند مواد می‌پذیرند یا خریداری می‌کنند.
منابعی که مس ضایعات از آنها به دست می‌آید:
صنعت مهر زنی، کارخانه‌های برش مس، املاک و مستغلات ضایعات شامل لوله کشی، سیم کشی مجدد، بردهای مدار چاپی از صنعت الکترونیک، موتورهای الکتریکی دور ریخته شده یا زباله‌های خانگی است.
در بسیاری از موارد، معامله گران پس از خرید ضایعات مس را ترتیب می‌دهند و در برخی موارد آن را به صورت قابل قبولی پردازش می‌کنند.در ادامه این مقاله به ضایعات مس و بازیافت ضایعات مس می‌پردازیم.


راه اندازی کسب و کار با حداقل سرمایه

بسیاری از افراد به دنبال راه اندازی کسب و کار با حداقل سرمایه هستند. به طوری که مهارت خاصی لازم نیست. عضویت در کلاس ضایعات یکی از گزینه هایی است که می‌توان به این افراد پیشنهاد داد. ناخوشایند بودن حرفه و ناراحتی‌های گاه و بیگاه آن ممکن است منجر به بازخورد خوبی نشود. اما اگر واقع بینانه به آن نگاه کنیم ، ایجاد شغل و درآمد حاصل از آن حتی بسیار بیشتر از برخی مشاغل است.

گسترش روزافزون تولید ضایعات و تنوع در بین آنها زمینه فعالیت‌های مختلف را نیز فراهم می‌کند. با این حال ، کارشناسان این حوزه معتقدند که زوایای پنهان زیادی در این حرفه وجود دارد که با شکوفایی آنها ، امکان درآمد بسیار بالاتر فراهم می‌شود.


بازیافت فلز روی: با توجه به حجم بسیار بالای تولید روی ، قیمت آن نسبتاً پایین است. کاربرد اصلی روی به عنوان یک فلز قربانی در پوشش‌های گالوانیزه است. روی مقرون به صرفه‌ترین عامل برای محافظت از فولاد در برابر خوردگی است. بنابراین ، حدود دو سوم روی در تولید صفحات فولادی گالوانیزه استفاده می‌شود. صنعت خودرو بازار اصلی فولادهای گالوانیزه است. در خودروهای جدید به طور متوسط ​​بیش از 50 درصد صفحات فولادی گالوانیزه هستند.


درآمد باورنکردنی ضایعات

سطح درآمد باور نکردنی ضایعات یکی از سوالاتی است که بسیاری از مردم ممکن است پاسخ آن را ندانند. نگاه عامیانه به ضایعات فقط چرخ دستی و وانت می‌بیند که اغلب با ترحم رفتار می‌شوند. در حالی که درآمد ضایعات می‌تواند یکی از بالاترین درآمد در جهان باشد. امروزه از آنجا که فناوری و صنعت به بخشی جدایی ناپذیر از زندگی تبدیل شده اند ، ضایعات‌های حاصله به طور موازی گسترش یافته و می‌توانند به عنوان مواد اولیه و جایگزین منابع معدنی مورد استفاده قرار گیرند. طبیعی است که ارزش مادی آنها زیاد است و به منبع درآمد بی نظیری برای مردم تبدیل می‌شود.


کاربردهای ضایعات آلومینیوم به دلیل حجم زیاد به طور زیادی برای صرفه جویی در مصرف انرژی و هزینه بازیافت می‌شود. درها و پنجره‌های ضایعات آلومینیومی در این بین بیشترین حجم وام‌های این فلز آلومینیومی را تشکیل می‌دهند.اول ضایعاتی با تجربه چندساله در زمینه خرید ضایعات آهن و همچنین خرید ضایعات کاغد و کارتن، به صورت جزئی و کلی در استان تهران فعالیت میکند‌. ما ضایعات فلزی و ضایعات کاغذی شما را به بالاترین قیمت بازار و تسویه نقدی خریدار است. خریدار ضایعات آهن به صورت تماس تلفنی با ما انجام می‌پذیرد و پرسنل ما در ... ادامه مطالب

تماس با ما

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را درج کنید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. |

ساخت سایت با نوین سایت ساز

. خریدار ضایعات