خرید و فروش ضایعات آلومینیوم

آلومینیوم یک ماده بیکران قابل بازیافت است و برای بازیافت آن 95 درصد انرژی کمتری از تولید آلومینیوم اولیه می گیرد ، که باعث انتشار گازهای گلخانه ای نیز می شود. امروز ، حدود 75 درصد از کل آلومینیوم تولید شده در تاریخ ، نزدیک به یک میلیارد تن ، هنوز در حال استفاده است.بازیافت آلومینیوم به طور کلی صرفه جویی در هزینه های قابل توجهی را نسبت به تولید آلومینیوم جدید ایجاد می کند ، حتی وقتی هزینه جمع آوری ، جداسازی و بازیافت در نظر گرفته شود.

در درازمدت ، حتی وقتی هزینه کاهش سرمایه مربوط به محل های دفن زباله ، معادن و حمل و نقل بین المللی آلومینیوم خام در نظر گرفته می شود پس انداز ملی بزرگتر نیز انجام می شود.

 

آلومینیوم ضایعاتی

بازیافت آلومینیوم فرآیندی است که با استفاده از آن آلومینیوم ضایعاتی پس از تولید اولیه می توان از آن در محصولات استفاده مجدد کرد. این فرایند شامل ذوب مجدد فلز است که بسیار کم هزینه تر و پرانرژی تر از ایجاد آلومینیوم جدید از طریق الکترولیز اکسید آلومینیوم (Al2O3) است که ابتدا باید از سنگ معدن بوکسیت استخراج و سپس با استفاده از فرآیند Bayer تصفیه شود. بازیافت آلومینیوم قراضه تنها به 5٪ انرژی مورد نیاز برای ساخت آلومینیوم جدید از سنگ معدن خام نیاز دارد. به همین دلیل ، تقریباً 36٪ از کل آلومینیوم تولید شده در ایالات متحده از قراضه بازیافتی قدیمی حاصل می شود.ظروف آشامیدنی استفاده شده بزرگترین عنصر قراضه آلومینیومی فرآوری شده است ، و بیشتر آنها دوباره در قوطی های آلومینیومی تولید می شود.

آلومینیوم به عنوان یک ماده سبک و با کارایی بالا به طور فزاینده جایگزین مواد کلاسیک مانند فولاد می شود تا در وزن و در نتیجه انرژی به ویژه در مهندسی خودرو جایگزین شود. این باعث می شود بازیابی این فلز به عنوان یک فرآیند ارزش آفرینی جالب تر شود.
قراضه آلومینیوم طیف گسترده ای از ترکیبات و فراکسیونهای مواد را دارد. آنها از محصولات و اجزای داخلی ساخته شده اند. به عنوان اجزای آلیاژ ، سیلیکون ، منگنز ، مس ، روی و منیزیم استحکام آلومینیوم را افزایش داده و کاربردهای اولیه و ثانویه صفحات ، میله ها و لوله ها و غیره را تعیین می کنند.
 برای اجزای پیچیده مانند آلترناتورها بهترین ریخته گری ترکیبات AlSi (کلاس 4000) است. در بعضی موارد این عناصر حاوی عناصر منیزیم و مس برای افزایش قدرت هستند.پروفیل ها ، قوطی ها ، صفحات و غیره در آلومینیوم فرفورژه به طور معمول در اجزای آلیاژ کم هستند و تقریباً در تمام مراحل ثانویه قابل استفاده هستند.
آلومینیوم با کیفیت بالا از چرخه محصول و کارخانه های فرآوری با اجزای آلیاژی کم ، فلزات پرکننده یا عنصر سبک مانند منیزیم با استفاده از طیف سنجی شکست لیزر ناشی از لیزر (LIBS) به محصولات بسیار خالص ارتقا می یابد. 


 

خرید ضایعات آلومینیوم

جهت فروش ضایعات آلومینیوم و یا اطلاع از آخرین قیمت‌های خرید؛ با ما در تماس باشید.

ارسال نظراول ضایعاتی با تجربه چندساله در زمینه خرید ضایعات آهن و همچنین خرید ضایعات کاغد و کارتن، به صورت جزئی و کلی در استان تهران فعالیت میکند‌. ما ضایعات فلزی و ضایعات کاغذی شما را به بالاترین قیمت بازار و تسویه نقدی خریدار است. خریدار ضایعات آهن به صورت تماس تلفنی با ما انجام می‌پذیرد و پرسنل ما در ... ادامه مطالب

تماس با ما

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را درج کنید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. |

ساخت سایت با نوین سایت ساز

. خریدار ضایعات