خرید و فروش ضایعات مس

پس از فولاد مس دارای بیشترین حجم تولید است.مهم ترین محصول بدست آمده از مس سیم ها هستند.ضایعات مس به دودسته قراضه جدید و قدیم تقسیم بندی می شوند که قراضه جدید قطعاتی هستند که از فدایند ساخت و تولید به دست آمده اند‌‌.قراضه قدیم محصولاتی که از مصرف کننده به دست آمده و عمر مفید آن به پایان رسیده است.

 

ضایعات مس

 

بازیافت و استفاده مجدد از مس

محصولات مس پوشیده و سخت هستند و برای مدت طولانی دوام دارند و غالباً پس از پایان مدل های جدید ، باز هم طولانی کار خواهند کرد.کالاهایی مانند تلفن همراه ، ماشین لباسشویی و اجاق گاز که هنوز در حال کار هستند ، می توانند برای استفاده مجدد به دیگران منتقل شوند.مس حاوی ضایعاتی مانند WEEE (تجهیزات زاید الکتریکی و الکترونیکی زباله) ، کابل های برقی ، شیرهای قدیمی ، لوله کشی های مس و لوله های قراضه از تولید و ساخت آلیاژ مس / مس جمع آوری ، برچیده و طبقه بندی می شود. این به دنبال ذوب ، ریخته گری و ساخت محصولات جدید مس است.

 

 

مزایای بازیافت مس

مزایای اقتصادی و زیست محیطی بازیافت مس در زیر آورده شده و ماهیت پایدار مس را نشان می دهد:

 

محیط

در هنگام استخراج و پالایش (تصفیه) مس ، گرد و غبار و گازهای زاید از قبیل دی اکسید گوگرد تولید می شود که می تواند تأثیر مضر بر محیط زیست داشته باشد. اگرچه این اثرات مضر توسط تولید کنندگان مس به حداقل می رسد (دی اکسید گوگرد اسیر شده و از آن برای ساخت اسید سولفوریک استفاده می شود) ، با بازیافت دوباره گازهای مضر در صورت وجود کمی وجود دارد.

 

حفظ سنگ معدن مس

تاکنون فقط حدود 12٪ از منابع شناخته شده مس استخراج شده اند. با این حال ، سنگ معدن یک منبع محدود است و از این رو معقول است که با استفاده از بازیافت ، سنگ معدن حفظ شود.

 

اقتصاد

بازیافت مس قدیمی نسبت به معدن و استخراج مس جدید ارزان تر است. مس بازیافتی تا 90٪ هزینه مس اصلی را دارد. بازیافت کمک می کند تا هزینه های محصولات مس کاهش یابد.

 

بهترین خریدار مس 

جهت فروش ضایعات مس و یا اطلاع از آخرین قیمت‌های خرید؛ با ما در تماس باشید.

ارسال نظراول ضایعاتی با تجربه چندساله در زمینه خرید ضایعات آهن و همچنین خرید ضایعات کاغد و کارتن، به صورت جزئی و کلی در استان تهران فعالیت میکند‌. ما ضایعات فلزی و ضایعات کاغذی شما را به بالاترین قیمت بازار و تسویه نقدی خریدار است. خریدار ضایعات آهن به صورت تماس تلفنی با ما انجام می‌پذیرد و پرسنل ما در ... ادامه مطالب

تماس با ما

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را درج کنید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. |

ساخت سایت با نوین سایت ساز

. خریدار ضایعات