ضایعات استیل

استیل یک نوع آهن کربن زیر دو درصد می‌باشد و براساس عناصر بکار رفته و نوع آن شکل پذیری و سختی استیل مشخص می‌شود.فولادها یا از نوع کربن هستند یا آلیاژی از این رو استیل نوعی فولاد آلیاژی می‌باشد اما فولادهای ساده از کربن و دیگر عناصر فسفر و گوگرد،سیلیسیم و منگنز ساخته شده است.ورق استیل به صورت قطعات مربع و مستطیل در ابعاد مختلفی تولید می‌شود و این ورق‌ها ضخامت کمی دارند و سطح آن صیقل شده وصاف و براق می‌باشد. از زیبایی‌های این ورق میتوان به ظاهر زیبا،قابلیت جوشکاری،مقاوم در برابرخوردگی،ضد زنگ بودن،قابلیت بازیافت و عمر مفید وطولانی آن اشاره کرد.استیل زمانی ضد زنگ می‌باشد که داری۵/۱۰ درصد کروم باشد که با ترکیب شدن با اکسیژن باعث به وجود آمدن لایه ای ضد زنگ استیل خواهد شد.لایه ای که باعث می‌شود قراضه‌های استیل هم سالم باقی بماند.هرچه مقدار کروم و عناصری مولییدن و نیکل در استیل زیاد باشد خاصیت ضد زنگ شدن استیل بیشتر می‌شود.از ویژگی‌های استیل ضد زنگ به مقاومت در برابر خوردگی و حرارت،قابل بازیافت بودن و عمر زیاد آن در مقایسه با هزینه وظاهرش می‌باشد.صد در صد ضایعات استیل قابل بازیافت می‌باشد.و بعد از ذوب شدن استیل مجددا قالب گیری می‌شود.

 


فروش ضایعات استیل

اگر تصمیم به فروش ضایعات استیل دارید اشخاص و شرکت‌های معتبری وجود دارند که ضایعات را به قیمت مناسبی بفروشند.خریدن ارزان این ضایعات استیل نه تنها به نفع شما نیست بلکه باعث ضرر شما می‌شود به همین دلیل این شرکت‌ها ضایعات را به قیمت مناسبی بفروش می‌رسانند زیرا افرادی هستند که کمترین قیمت را به شما می‌دهند و باعث ضرر شما می‌شوند.اما قراضه‌های استیل شامل چه مواردی می‌شوند:

  • ورق۳۱۶ و۳۰۴ استیل
  • لوله مانیسمان۳۱۶،L۳۱۶،۳۰۴،۳۲۱،S۳۱۰
  • ورق۳۱۰،۳۲۱،۴۳۰۷
  • میلگرد۳۰۴،۳۱۶،۴۳۰
  • لوله درزدار۳۰۴
  • تیوپ۳۱۶
  • نبشی،پروفیل،تسمه


خرید ضایعات استیل

اول ضایعاتی با خرید ضایعات استیل در خدمت شما مشتریان گرامی می‌باشد.جهت دریافت قیمت ضایعات استیل با ما در تماس باشید.در زیر به مراحل بازیافت ضایعات استیل می‌پردازیم.
بازیافت ضایعات استیل همانند بازیافت هر ماده ای بهترین روش برای بازگرداندن آن به چرخه تولید با هزینه بسیار کمتر از خرید مواد جدید می‌باشد.از دیگر مزایای بازیافت استیل کمک به حفاظت از محیط زیست و انتقال منابع به نسل‌های آینده است.برای بازیافت ضایعات استیل ابتدا ضایعات آماده سازی و جداسازی می‌شوند سپس جدایش مغناطیسی،فشرده سازی خردایش و جدایش می‌باشد.
در مرحله آماده سازی و جداسازی ضایعات بررسی می‌شوند و هرگونه اجسام اضافی از آن خارج می‌شود و برای ورود به کوره خرد و شکسته می‌شوند.در جدایش مغناطیسی قراضه‌های استیل مغناطیسی و غیر مغناطیسی از یکدیگر جدا می‌شوند و قراضه‌های دسته بندی شده به کوره فشرده سازی فرستاده شده تا این قراضه‌ها فشرده و کم حجم شوند بعد از ممکن است قطعات بزرگی از استیل وجود داشته باشند که برای کاهش حجم این قطعات و آماده سازی آنها برای ورود به کوره عمل خردایش انجام می‌شود.

ارسال نظراول ضایعاتی با تجربه چندساله در زمینه خرید ضایعات آهن و همچنین خرید ضایعات کاغد و کارتن، به صورت جزئی و کلی در استان تهران فعالیت میکند‌. ما ضایعات فلزی و ضایعات کاغذی شما را به بالاترین قیمت بازار و تسویه نقدی خریدار است. خریدار ضایعات آهن به صورت تماس تلفنی با ما انجام می‌پذیرد و پرسنل ما در ... ادامه مطالب

تماس با ما

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را درج کنید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. |

ساخت سایت با نوین سایت ساز

. خریدار ضایعات