ضایعات بطری آلومینیومی (رانی , شیرخشک و ..)

آلومینیوم بازیافت شده برای ظروف آشامیدنی شما در حال آمده شدن است. در حال حاضر تولید محصولات از آلومینیوم دست دوم راهی است که شرکت هایی مانند کوکاکولا ، پپسی کو و اپل می‌توانند تعهد خود را برای سبز کردن تولیداتشان نشان دهند. فرض بر این است که مشتریان می‌توانند شب کمی بهتر بخوابند و می‌دانند که این چیز براق خریداری شده برای کره زمین مفید است. اما آیا آینده آلومینیوم به اندازه آنچه اعلان تبلیغات تبلیغ می‌کند درخشان است؟
مردی که قبلاً به عنوان آکوامن شناخته می‌شد مطمئناً چنین فکر می‌کند.
جیسون موموآ در آوریل اعلام کرد که برای تولید یک خط کنسرو آب ، به نام Mananalu ، با Ball Corporation همکاری می‌کند. خداحافظی از نقش آکومن و بقیه شخصیت‌های ریش داری که بازی کرده است،ستاره فیلم‌های اکشن باعث شده تا آوازه آن در سرتاسر جهان بپیچد زمانی که او ریشش را در جلوی دوربین شیو کرد تا آلومینیوم را به عنوان درمانی برای مشکلات عظیم پلاستیکی زمین ثابت کند.《پلاستیک‌ها سیاره ما را می‌کشند. و من فکر می‌کنم من یک راه حل دارم.》 ”موموآ در کلیپ ، کلیپرز در دست می‌گوید."《فقط یک چیز وجود دارد که می‌تواند به سیاره ما کمک کند و سیاره ما را نجات دهد ، و آن آلومینیوم است تا زمانی که بازیافت کنیم》.

او تنها نیست کوکاکولا و پپسی کو امسال اعلام کردند که آنها در تلاشند تا آب بسته بندی شده در آلومینیوم را به عنوان بخشی از تلاش‌های خود برای کاهش ضایعات پلاستیکی پخش کنند. همچنین یک سری نوشیدنی‌های Liquid Death وجود دارد که ادعا می‌کند "تشنگی خود را می‌کشد" با آب کوه در "قوطی‌های سازگار با محیط زیست".
بخش فناوری نیز خواهان انقلاب آلومینیوم است. در جریان رویداد این ماه اپل ، این غول فناوری اعلام کرد که iPads و Apple Watches جدید خود از اجزای تشکیل شده از آلومینیوم 100 درصد بازیافتی بهره می‌برند. این اعلامیه بر اساس تعهدی است که سال گذشته برای ساخت محفظه‌های MacBook Air و Mac mini خود از مواد بازیافتی متعهد شد. اپل در این باره گفت: "ما در آینده ای پیشگام هستیم که دیگر برای تولید محصولات خود نیازی به استخراج مواد گرانبها از زمین نداریم."

آلومینیوم می‌تواند به طور نامحدود بازیافت شود

به راحتی می‌توان فهمید که چرا آلومینیوم مورد توجه بسیاری از شرکتها قرار می‌گیرد و علت آن این است که می‌تواند به طور نامحدود بازیافت شود.یک قوطی آلومینیوم می‌تواند به یک قوطی آلومینیوم دیگر تبدیل شود بدون اینکه چیزی از بین برود ولی در ظروف آلومینیومی که برای غذا استفاده می‌شود بعد از هربار استفاده کیفیت آن‌ها پایین می‌آید.

انجمن آلومینیوم ، یک گروه صنعتی ، می‌گوید که تقریباً 75 درصد از کل آلومینیوم تولید شده تا به امروز هنوز هم استفاده می‌شود. از سوی دیگر ، طبق مطالعه منتشر شده در مجله Science Advances در سال 2017 ، فقط 9 درصد از کل پلاستیک‌های ساخته شده بازیافت شده است.این تحقیق نشان داد که 6.3 میلیارد از 8.3 میلیارد تن کل پلاستیک ساخته شده در حال حاضر زباله است. بعد از اینکه چین اعلام کرد دیگر پلاستیک‌های درجه پایین را برای بازیافت نمی‌پذیرد ، سال گذشته معضل بزرگتری برای ایالات متحده آمریکا با این همه پلاستیک به وجود آمد.
بازیافت آلومینیوم در حدود 90 درصد از انرژی لازم برای تولید آلومینیوم جدید صرفه جویی می‌کند ، که بسیار خوب است زیرا استخراج سنگ بوکسیت و تبدیل آن به آلومینیوم بسیار مخرب زیست محیطی و انرژی بر است. برای تولید آلومینیوم جدید تقریباً دو برابر انرژی تولید پلاستیک جدید لازم است.

بنابراین برای به دست آوردن بیشترین مزایای زیست محیطی استفاده از آلومینیوم ، شرکت‌ها و افراد باید اطمینان حاصل کنند که پول خود را در آلومینیوم بازیافت شده نه در آلومینیوم بکر بکار می‌برند.از اطلاعیه‌های پپسی کو مشخص نیست که آیا در محصولات جدید خود از آلومینیوم جدید استفاده می‌کند یا دوباره ترمیم می‌شود.
توماس کینامان ، استاد اقتصاد در دانشگاه باکنل که در مورد روندهای بازیافت جهانی تحقیق می‌کند ، با استفاده از آلومینیوم از پلاستیک "بخشی از آن یک مشکل را حل می‌کند (پلاستیک کمتر) اما یک مشکل جدید ایجاد می‌کند (آلومینیوم بیشتر)" ، در یک ایمیل به The Verge گفت. "آنها می‌توانند آب را در ظروف طلای جامد قرار دهند (بازیافت بسیار آسان است) ، اما این بهترین نیست ، درست است؟"

سپس مسئله کاهش زباله در مقابل ساختن نوع دیگری از بستر وجود دارد یعنی در حالیکه برخی از قوطی‌های آلومینیومی جدید بازیافت می‌شوند، بقیه ضایعات آلومینیوم می‌توانند به راحتی در سطل زباله قرار بگیرند.انجمن آلومینیوم می‌گوید که هر ساله آمریکایی‌ها بیش از 700 میلیون دلار قوطی آلومینیوم به محل دفن زباله می‌فرستند. اگر به جای خریدن بطری پلاستیکی یا قوطی آلومینیومی برای رفع تشنگی ، سفری به چشمه آب داشته باشیم یا قمقمه قابل استفاده مجدد را دوباره پر کنیم؟

بنابراین ، تغییر آلومینیوم بسیار پیچیده است. این می‌تواند برای کره زمین جوابگو باشد ، اما تنها درصورتی که محصولات ساخته شده با مواد بازیافتی، جایگزین محصولات ساخته شده با آلومینیوم و پلاستیک جدید شوند.

 

ضایعات قوطی رانی و شیرخشک

جهت فروش ضایعات قوطی رانی و شیر خشک و دیگر قوطی‌ها و بطری‌های آلومینومی می‌توانید از طریق وب سایت و یا با تماس با ما اقدام نمایید.

ضایعات قوطی رانی

ضایعات قوطی شیر خشک

ارسال نظراول ضایعاتی با تجربه چندساله در زمینه خرید ضایعات آهن و همچنین خرید ضایعات کاغد و کارتن، به صورت جزئی و کلی در استان تهران فعالیت میکند‌. ما ضایعات فلزی و ضایعات کاغذی شما را به بالاترین قیمت بازار و تسویه نقدی خریدار است. خریدار ضایعات آهن به صورت تماس تلفنی با ما انجام می‌پذیرد و پرسنل ما در ... ادامه مطالب

تماس با ما

خبرنامه

جهت عضویت در خبرنامه اطلاعات خود را درج کنید

کلیه حقوق برای این سایت محفوظ می باشد. |

ساخت سایت با نوین سایت ساز

. خریدار ضایعات